fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

ИНДЕСИТ УНО-КАФЕМАТ ЗА КАПСУЛИ

Deal Score0
Deal Score0

Целосно автоматската Индесит УНО е прекрасен кафемат за капсули!
Модерниот дизајн, големиот резервоар за вода, високиот притисок и ергономноста го става овој апарат како бр.1 на пазарот.
Целосно се вклопува во модерните естетски решенија на канцелариите, машина која е способна вашата кафе пауза да ја направи совршена!
Димензии: Височина: 360 mm. / Ширина: 240 mm. / Длбочина: 130 mm.
Тежина: 4,2 kg.
Резервоар за вода: 1 lt.
Напојување: 220 / 240 V.
Моќност: 1300 W.
Машината работи со систем: UNO (Kimbo / Illy)
Притисок: 20 бари
Гаранција: 12 месеца;

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart