fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Најдобра цена

Tito’s Handmade Vodka

Deal Score0
Deal Score0

Tito’s Handmade Vodka

Оригиналната вотка на Тито рачно изработена во Америка, 100% пченка и шест пати дестилирана.

Без глутен и кошер.

Земја на потекло: САД

Алкохол по волумен [% AbV]: 40

Состојки: Вода, пченка

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart