fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

SAX GIN BADEL

Deal Score0
Deal Score0

Сакс џин е најпродаваниот бренд од хрватски џин. Се произведува со мешање на високо квалитетен алкохол и дестилат на мацерирани ѓубриварски бобинки (Juniperus Comunis) и други ароматични билки. Сакс џин се карактеризира со исклучителна јбистрина и безбојност и карактеристичен вкус на ароматични билки и бобинки од смрека. Покрај Sax Gin Original, новите вкусови му даваат на овој производ дополнителна димензија. Лесната и свежа цитрус или розова со вкусна арома на дива јагода сигурно ќе ги надополни вашите попладневни и ноќни авантури надвор со пријателите. Алкохолот по обем во сите вкусови и волумени е 37,5%.Уживајте во летото со SAX GIN!

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart