fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Pirgan Merlot Trpezno Limited 0.75 lit

1.200,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

6 на залиха

Pirgan Merlot Trpezno Limited 0.75 lit

Виното се одликува со темно рубин црвена боја со вкус на шумски плодови.Виното е одлежано во барик(американски даб) и содржи 13.5% алкохол.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pirgan Merlot Trpezno Limited 0.75 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pirgan Merlot Trpezno Limited 0.75 lit
Pirgan Merlot Trpezno Limited 0.75 lit

You may also like…

Наш избор
Dark Horse Barrique ORGANIC 0.75 L
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart