fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Maker’s Mark Bourbon 1 lit

2.800,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 4
Add to compare

2 на залиха

Maker’s Mark Bourbon 1 lit

SKU: 765 Categories: , Tags: ,

Maker’s Mark Bourbon 1 lit

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Maker’s Mark е икона на Кентаки. Има ароми на карамела, јагленисано даб и примеси на ванила, бидејќи непцето води до ноти на слад и зачин со тркалезен финиш од карамел. Бурбонот не мора да биде толку комплициран, само треба да има добар вкус.

Specification: Maker’s Mark Bourbon 1 lit

Тежина 1000 кг

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights