fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Dark Horse Barrique ORGANIC 0.75 L

1.700,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

6 на залиха

Dark Horse Barrique ORGANIC 0.75 L

Dark Horse Barriqe ORGANIC е првото македонско органско сертифицирано црвено вино во Македонија. Направено со многу лубов и и ентузијазам! Рачно берено, рачно берено од сертифициран лозов насад во микро локација Фариш. Одлежано во српско дабово буре. Се одликува со интензивна арома на модра слива ,и охридска цреша, нијански на еспресо и ванила.Лимитирана серија 280 шишиња. 16% алк.

Dark Horse Barrique ORGANIC 0.75 L

Dark Horse Barriqe ORGANIC е првото македонско органско сертифицирано црвено вино во Македонија. Направено со многу лубов и и ентузијазам! Рачно берено, рачно берено од сертифициран лозов насад во микро локација Фариш. Одлежано во српско дабово буре. Се одликува со интензивна арома на модра слива ,и охридска цреша, нијански на еспресо и ванила.Лимитирана серија 280 шишиња. 16% алк.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dark Horse Barrique ORGANIC 0.75 L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Dark Horse Barrique ORGANIC 0.75 L
Dark Horse Barrique ORGANIC 0.75 L

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights