fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Wild Adventure Eau De Toilette For Men 100 ML

649,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

20 на залиха

  • Wild Adventure – Тоалетна вода за мажи 100 ml од Linn Young
  • -Горни ноти: рузмарин, ким , овошни ноти, босилек, бергамот и лимон ;
  • -Средни ноти: коријандер, каранфилче, сандалово дрво, пачули, ирски јасмин и роза ;
  • -Базни ноти: килибар , мошус, даб и ветивер

Wild Adventure Eau De Toilette For Men 100ml

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

3.3FL.0Z

Инспирирано од

Dior Sauvage

Земја на потекло Холандија

Wild Adventure Eau De Toilette For Men  100 ML
Wild Adventure Eau De Toilette For Men 100 ML

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights