fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

St.Nicolaus Chocolate Vodka 38% 0.7 lit

Featured!

510,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

17 на залиха

St.Nicolaus Chocolate Vodka 38% 0.7 lit

Дали сакате да откривате нови вкусови? 
Пробајте ја новата чоколадна водка
 Николаус, која ја комбинира
 најпопуларната словачка
 вотка и допирот на 
чоколадо. Неговиот
 природен вкус и арома
 гарантирано ќе ја 
заслади секоја добра
 забава.

St.Nicolaus Chocolate Vodka 38% 0.7 lit

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “St.Nicolaus Chocolate Vodka 38% 0.7 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

St.Nicolaus Chocolate Vodka 38% 0.7 lit
St.Nicolaus Chocolate Vodka 38% 0.7 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights