fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Singleton 18Y Single Malt 40% 0.7 lit

5.900,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

1 на залиха

The Singleton е фамилија на перфектно балансирани сингл малт скоч виски, произведени да бидат лесни и деликатни со слоеви од различни вкусови за да понудат виски кое ќе биде уживање за сите.

The Singleton е фамилија на перфектно балансирани сингл малт скоч виски, произведени да бидат лесни и деликатни со слоеви од различни вкусови за да понудат виски кое ќе биде уживање за сите.

  • The Singleton of Dufftown 18 year old нежен и богат, слатки ноти од есенски овошја, бланисрани со вкусови на јаткасти плодови и зачини

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Singleton 18Y Single Malt 40% 0.7 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Singleton 18Y Single Malt  40% 0.7 lit
Singleton 18Y Single Malt 40% 0.7 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights