fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Singleton 12Y Down Town Gift Box +2 glasses

3.090,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

1 на залиха

The Singleton е фамилија на перфектно балансирани сингл малт скоч виски, произведени да бидат лесни и деликатни со слоеви од различни вкусови за да понудат виски кое ќе биде уживање за сите.

  • The Singleton of Dufftown 12 year old има перфектно балансиран и мазен вкус, со ноти на печени јаболка,ореви и кафеав шеќер.

Singleton 12Y Down Town Gift Box +2 glasses

 

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Singleton 12Y Down Town Gift Box +2 glasses”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Singleton 12Y Down Town Gift Box +2 glasses
Singleton 12Y Down Town Gift Box +2 glasses

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart