fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Russian Standard Imperia Vodka 40% 1 lit

3.440,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

1 на залиха

Russian Standard Imperia Vodka 40% 1 lit
Империја премиум водка од фамилијата на Руски Стандард,двојно филтрирана преку кварц и јаглен за исклучителна чистота.

Specification: Russian Standard Imperia Vodka 40% 1 lit

Тежина 1 кг

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Russian Standard Imperia Vodka 40% 1 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…

Out of Stock
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
1.390,00 ден
30%
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Out of Stock
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights