fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Royal Salute 25Y Scotch Whisky 40% 0.7 lit

Featured!

24.000,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

1 на залиха

Колекција на ретки видови на виски кои созреват 25 години во висококвалитетни дабови буриња, произведувајќи совршено богато, моќно виски со извонредно долг финиш.

Royal Salute 25Y Blended Scotch Whisky 40% 0.7 lit

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Пакување- оригинална магнетн кутија

Royal Salute 25Y  Scotch Whisky  40% 0.7 lit
Royal Salute 25Y Scotch Whisky 40% 0.7 lit

24.000,00 ден

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 5
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights