fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Paulaner Nature 0.33 lit/24

2.160,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Нема на залиха

„Paulaner Hefe Weissbier“-пченично матно пиво е најпродаваното пиво во Пауланер пиварата.специјалнотопроизведување на вриењето на квасецоте она што му дава непогрешлив карактер,блескаво светло, воќно со многу малку горчина. Не проаѓајќи во текот на вриеењето низ филтри неговата природна оргиналност останува сочувана, како и сите витамини, минерали и останатите хранливи елементи.

Paulaner Nature 0.33 lit/24

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!
Paulaner Nature 0.33 lit/24
Paulaner Nature 0.33 lit/24

You may also like…

Најдобра цена
Carlsberg 0.33 lit стакло неповратна амбалажа
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Out of Stock
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Out of Stock
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights