fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Paulaner Munchner 4,9% 0.33 lit/24

2.160,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Нема на залиха

Од прв пат кога е произведен „Original Munchner“ постигна фантастичен успех.Хмелестото, светло,сјајно пиво стекнуваше со време се повеќе обожаватели. Денес е„Original Munchner“ со својот префинето зачинет, природно лесен вкус најпродавано минхенско светло пиво на светот а воедно Paulaner извезувано пиво број еден.

Paulaner Munchen 4,9% 0.33 lit/24

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Paulaner Munchner 4,9% 0.33 lit/24”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Paulaner Munchner  4,9% 0.33 lit/24
Paulaner Munchner 4,9% 0.33 lit/24

You may also like…

Out of Stock
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
2.160,00 ден
Out of Stock
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Out of Stock
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights