fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Somersby Cider Apple 4,5% 0.33 lit /12

95,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

Somersby e cider, алкохолен пијалак произведен од ферментиран сок од јаболко и природни ароми (јаболко, круша и боровница), кој дава сила и освежува.
Во процесот на производство на овој премиум сајдер не се користени вештачки засладувачи, ароми и бои. Неговиот уникатен вкус е природен избор за моменти на релаксација.
Овој сајдер е многу повеќе, тој предизвикува бран на освежувачки оптимизам. Совршен да се сподели во друштво на добрите пријатели, семејството или пак некои посебни познаници.
Зад овој бренд стои нашиот принципал Carlsberg Групацијата.

Specification: Somersby Cider Apple 4,5% 0.33 lit /12

Тежина 0,33 кг

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Somersby Cider Apple 4,5% 0.33 lit /12”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…

Најдобра цена
Carlsberg 0.33 lit стакло неповратна амбалажа
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Најдобра цена
Carlsberg 0.66 lit стакло неповратна амбалажа
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights