fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Paulaner Munchner Hell 4,9% 0.5 lit/24

2.040,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

Нема на залиха

Од прв пат кога е произведен „Original Munchner“ постигна фантастичен успех.Хмелестото, светло,сјајно пиво стекнуваше со време се повеќе обожаватели. Денес е„Original Munchner“ со својот префинето зачинет, природно лесен вкус најпродавано минхенско светло пиво на светот а воедно Paulaner извезувано пиво број еден.

SKU: 865 Category: Tags: ,

Paulaner Munchner Hell 4,9% 0.5 lit/24

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

 

Specification: Paulaner Munchner Hell 4,9% 0.5 lit/24

Тежина 12 кг
Paulaner Munchner Hell 4,9% 0.5 lit/24
Paulaner Munchner Hell 4,9% 0.5 lit/24

You may also like…

Најдобра цена
Carlsberg 0.33 lit стакло неповратна амбалажа
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Најдобра цена
Carlsberg 0.66 lit стакло неповратна амбалажа
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights