fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Paulaner Natur 5,5% 0.5 lit/24

2.040,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare

„Paulaner Hefe Weissbier“-пшенично матно пиво е најпродаваното пиво во Пауланер пиварата.специјалнотопроизведување на вриењето на квасецоте она што му дава непогрешлив карактер,блескаво светло, воќно со многу малку горчина. Не проаѓајќи во текот на вриеењето низ филтри неговата природна оргиналност останува сочувана, како и сите витамини, минерали и останатите хранливи елементи.

SKU: 866 Category: Tags: , ,

Paulaner Natur 5,5% 0.5 lit/24

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Paulaner Natur 5,5% 0.5 lit/24”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Paulaner Natur 5,5% 0.5 lit/24
Paulaner Natur 5,5% 0.5 lit/24

You may also like…

Најдобра цена
Carlsberg 0.33 lit стакло неповратна амбалажа
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Најдобра цена
Carlsberg 0.66 lit стакло неповратна амбалажа
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Out of Stock
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart