fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Oui Je T’aime EU Parfum 100 ml

649,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

20 на залиха

Oui Je T’aime од Linn Young е цитрусен мирис за жени. Oui Je T’aime беше лансиран во 2017 година. Горните ноти се касис, мандарина и сицилијански бергамот; средните ноти се египетски јасмин, рузмарин и нероли; основните ноти се пачули, килибар, бело дрво и лоренокс.

Oui Je T’aime EU Parfum 100 ml

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Oui Je T’aime EU Parfum е цитрусен мирис за жени.

Oui Je T’aime EU Parfum 100 ml
Oui Je T’aime EU Parfum 100 ml

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights