fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Kievo Kamber 2022 0.75 lit

460,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

12 на залиха

🏆🍇 Чест ни со вас да споделиме дека нашиот Камбер освои сребрен медал, а Ризлингот се закити со бронза на престижниот Wine Vision by Open Balkan Wine Trophy Award во Белград! 🥈🥉
Во друштво на 30 реномирани вински дегустатори, вклучувајки и 5 Masters of wine, во конкуренција од околу 850 мостри, ова признание е доказ за нашата страст и посветеност што ја вложуваме во секое шише. 🍷✨
Ова одбележува достигнување за нас, како прва освоена награда и пресреќни сме да ја споделиме со сите вклучени во тимот, подржувачите, и сите вински ентузијасти што го вкусија плодот на нашиот труд.🙌🏽✨
Ја креваме чашата во име на винарството и споделената радост од секоја голтка! 🥂🌟
Kievo Kamber 2022  0.75 lit
Kievo Kamber 2022 0.75 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Најдобра цена
Вранец Суво Вино 0,7 лит Винарија Киево
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights