fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Johnnie Walker Black Label 40% 0.7 lit

1.990,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

6 на залиха

SKU: 140 Categories: ,
  • Johnnie Walker Black Label 40% 0.7 lit
  • Johnnie Walker Black Label има незаменлив мазен, длабок и комплексен карактер.
  • Впечатливо виски за посебни прилики, без разлика дали го уживате дома или во друштво.
  • Богат комплексен и неверојатно добро избалансиран вкус, со силна присутност на вкусови од темни овошки,слатка ванила и препознатливиот чаден вкус.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Johnnie Walker Black Label 40% 0.7 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Johnnie Walker Black Label 40%  0.7 lit
Johnnie Walker Black Label 40% 0.7 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart