fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Битер


Fernet Branca Mentol 35% 0.7 lit Gift Box Limited Edition + 2 glasses

1.960,00 ден

Fernet Branca Mentol 35% 0.7 lit Gift Box Limited Edition + ...

Jegermeister 1 lit + 3 Shot Metal Glasses Gift Pack

1.490,00 ден

Jegermeister 1 lit + 3 Shot Glasses Gift Pack Цената е со ...

Baileys Irish Gream 1 lit

1.540,00 ден

Baileys Irish Gream 1 lit Цената е со вклучен ДДВ.

APEROL 1 L

990,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

BITER CAMPARI 1 L

1.115,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Southern Comfort Original 1 L

1.320,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Amaro Montenegro 0,75 л

1.320,00 ден

Овој ликер е дел од животниот стил на италијаните. Тие ...

JAGERMEISTER 1L VOL:%35

1.190,00 ден

JAGDTRAUM 0.7L VOL:%30

490,00 ден

AMARETTO CORDELIO 0.7L VOL:%21.5

520,00 ден

Бистра Вода Дооел Ув-Из Скопје Улица Бутелска бр.21 Скопје
Даночен Број. МК4038017512325
НЛБ Тутунска 210072114810124 | Халк Банка 270072114810131
Лиценца бр.11-1205/2 рег.бр 16609 | Лиценца бр.11-1102/2 рег.бр.19600

© 2022 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea
Ние користиме колачиња (cookies)
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.