fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Johnnie Walker


Johnnie Walker Blue Label (700ml)

13.500,00 ден

Неверојатно ремек дело, повеќеслојна симфонија на вкусови. ...

Johnnie Walker Aged 18 Years (700ml)

5.799,00 ден

Богати елегантни вкусови, овошје и слатки, балансирани со ...

Johnnie Walker Blue Label 1 lit

16.900,00 ден

Johnnie Walker Blue Label 1 lit Цената е со вклучен ДДВ

Johnnie Walker Green Label (700ml)

2.449,00 ден

Johnnie Walker Green Label (700ml) Бленд малт виски, ...

JOHNNY WALKER DOUBLE BLACK 0.7 L

2.445,00 ден

JOHNNY WALKER DOUBLE BLACK 0. 7L Цената е со вклучен ДДВ.

JOHNNIE WALKER GOLD RESERVE 0.7L

2.999,00 ден

Бленд малт виски, создадено исклучиво од сингл малтови кои ...

Бистра Вода Дооел Ув-Из Скопје Улица Бутелска бр.21 Скопје
Даночен Број. МК4038017512325
НЛБ Тутунска 210072114810124 | Халк Банка 270072114810131
Лиценца бр.11-1205/2 рег.бр 16609 | Лиценца бр.11-1102/2 рег.бр.19600

© 2022 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea
Ние користиме колачиња (cookies)
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.