fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Budweiser Bud

Deal Score0
Deal Score0

Подготвен со ориз и јачменски слад, Будвеизер Буд, самопрогласен крал на пивото, е најпродаваното пиво во светот, како и најкорисното. Веднаш препознатливо во својата црвено-бела и сина етикета, ова светло, свежо освежувачко пиво е парче од вистинска Американа! Оваа светлина, малиот Budweiser Lager се уште се приготвува на својот оригинален рецепт по повеќе од еден век, што го прави крајниот американски лагер.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart