fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Bovin, SV.Trifun Premium Rakija 0.5 lit

690,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

36 на залиха

SKU: 829 Categories: ,

Bovin, SV.Trifun Premium Rakija 0.5 lit

Бовин Премиум Ракија претставува специјален микс произведен од бели вина. Хармонична со зрел вкус и примамлива арома на карамела, тутун и чоколадо.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bovin, SV.Trifun Premium Rakija 0.5 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Bovin, SV.Trifun Premium Rakija 0.5 lit
Bovin, SV.Trifun Premium Rakija 0.5 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Најдобра цена
Gordion Amber Oak Cask Aged Brandy 43% 0.7 lit
Original price was: 1.160,00 ден.Current price is: 930,00 ден.
20%
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Наш избор
Signature, Oak Aged Grape Brandy 40% 0.7 lit
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart