fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Bovin, SV.Trifun Fine Rakija 0.5 lit

640,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

6 на залиха

SKU: 828 Categories: ,

Bovin, SV.Trifun Fine Rakija 0.5 lit

Fine Rakija претставува карактеристичен бленд произведен од вино од сопствените насади. Хармонична е и добро балансирана, со овошен и мазен вкус. Се служи како аперитив или дигестив.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bovin, SV.Trifun Fine Rakija 0.5 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Bovin, SV.Trifun Fine Rakija 0.5 lit
Bovin, SV.Trifun Fine Rakija 0.5 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Најдобра цена
Muscat Hamburg Grape Brandy 43% 0.5 lit
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Наш избор
Signature, Oak Aged Grape Brandy 40% 0.7 lit
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart