fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

SKYY VODKA 1L 40%ALC

Во залиха:
800,00 ден

Опис на производот

Едноставно изработена, SKYY ја создава врвната вотка за класичен воден мартини или вотка тоник.


ПДФПечатиEmail

Коментари

Нема коментари за овој производ.
© 2020 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea