fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Текила


Maxica Liquor with Tequila Strawberry Cream 17% 0.7 lit

890,00 ден

Maxica Liquor with Tequila Strawberry Cream 17% 0.7 ...

Kah Extra Aged Anejo Tequila 40% 0.7 lit

3.615,00 ден

Kah Extra Aged Anejo Tequila 40% 0.7 lit Limited edition ...

Kah Tequila Reposado 40% 0.7 lit

2.820,00 ден

Kah Tequila Reposado 40% 0.7 lit 2x distilled,100% agave, ...

Kah Blanco Tequila 40% 0.7 lit

2.420,00 ден

Kah Blanco Tequila 40% 0.7 lit 2x distilled,100% agave, ...

Jose Cuervo Blue Agave gold tequila 0.7 l

1.180,00 ден

Jose Cuervo Blue Agave gold tequila 0.7 l Цената е со ...

Jose Cuervo Blue Agave silver tequila 0.7 l

1.180,00 ден

Jose Cuervo Blue Agave silver 0.7 l Цената е со вклучен ...

Tequila Sauza Silver 0.7l

880,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ
2-3d.gif

SIERRA TEQUILA GOLD 0.7L VOL:%38

1.000,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

SIERRA TEQUILA SILVER 0.7L VOL:%38

1.000,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Бистра Вода Дооел Ув-Из Скопје Улица Бутелска бр.21 Скопје
Даночен Број. МК4038017512325
НЛБ Тутунска 210072114810124 | Халк Банка 270072114810131
Лиценца бр.11-1205/2 рег.бр 16609 | Лиценца бр.11-1102/2 рег.бр.19600

© 2022 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea
Ние користиме колачиња (cookies)
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.