fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Рум


Afterwork Rum Silver 37.5% 0.7 lit

570,00 ден

Afterwork Rum Silver 37.5% 0.7 lit Цената е со вклучен ДДВ

Afterwork Rum Gold 37.5% 0.7 lit

590,00 ден

Afterwork Rum Gold 37.5% 0.7 lit Цената е со вклучен ДДВ

Flor De Cana 18Y Rum 40% 1 lit

3.640,00 ден

Flor De Cana 18Y Rum 40% 0.7 lit Цената е со вклучен ДДВ

Appleton Estate Signature Blend 1 lit 40% Jamaica Rum

1.995,00 ден

Appleton Estate Signature Blend 1 lit 40% Jamaica ...

Flor De Cana 12 Year Old Rum 1 lit 40%

2.930,00 ден

Flor De Cana 12 Year Old Rum 1 lit 40% Цената е со ...

Plantation Original Dark Double Aged Rum 1 lit 40%

1.970,00 ден

Plantation Original Dark Double Aged 1 lit 40% Цената е со ...

Matusalem 15 Gran Reserva 1 lit 40% Rum

2.150,00 ден

Matusalem 15 Gran Reserva 1 lit 40% Rum Цената е со ...

Captain Morgan Spiced black rum 0.7l

760,00 ден

Captain Morgan румот е дестилат од шеќерна трска. По ...

CAPTAIN MORGAN SPICED GOLD 0.7 l

760,00 ден

Captain Morgan румот е дестилат од шеќерна трска. По ...

RUM BADEL 1L

495,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

RUM BADEL 0.5L

320,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Old Pascas White Rum Barbados 0.7L :%37.5

490,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

BACARDI RUM 1L

1.230,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Бистра Вода Дооел Ув-Из Скопје Улица Бутелска бр.21 Скопје
Даночен Број. МК4038017512325
НЛБ Тутунска 210072114810124 | Халк Банка 270072114810131
Лиценца бр.11-1205/2 рег.бр 16609 | Лиценца бр.11-1102/2 рег.бр.19600

© 2022 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea
Ние користиме колачиња (cookies)
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.