fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

RAKIJA TRAVARICA 0.5L

Во залиха:
890,00 ден

Опис на производот

Цената е со вклучен ДДВ


ПДФПечатиEmail

РАКИЈА МЕДИАНА
Произведени од селектиран избор на најдоброто овошје и тревки,MEDIANA ракиите се одраз на префинета занаетчиска изработка и богата традиција.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
© 2021 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea