fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Пијалок + подарок


Beluga Vodka Noble 1lit Gift Pack+ glass

3.130,00 ден
2.990,00 ден
Попуст: 4%Off

Beluga Vodka Noble Gift Pack+ glass Цената е со вклучен ...

PELINKOVAC +2 CASI VOL:%31

520,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

APEROL 1 L + CINZANO GRANCES 0.75 L

1.200,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ
2-3d.gif

PRIMA BRENDY 0.7L + 2 CASI

480,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ
2-3d.gif

BRANDY PRIMA 0.5L+2 CASI

400,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ
2-3d.gif

MERAKLISKA RAKIJA 1L VOL% 40 + 2 CASI

660,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Бистра Вода Дооел Ув-Из Скопје Улица Бутелска бр.21 Скопје
Даночен Број. МК4038017512325
НЛБ Тутунска 210072114810124 | Халк Банка 270072114810131
Лиценца бр.11-1205/2 рег.бр 16609 | Лиценца бр.11-1102/2 рег.бр.19600

© 2022 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea
Ние користиме колачиња (cookies)
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.