fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Мини бар


JOHNNIE WALKER RED LABEL POCKET 0.2 L

300,00 ден

JOHNNIE WALKER RED LABEL POCKET 0.2 L Цената е со вклучен ...

JOHNNIE WALKER BLACK LABEL POCKET 0.2 L

600,00 ден

JOHNNIE WALKER BLACK LABEL POCKET 0.2 L Цената е со ...

J&B POCKET WHISKY 0.2 L

300,00 ден

J&B POCKET WHISKY 0.2 L Цената е со вклучен ДДВ.

2-3d.gif

RUM BADEL 0.1 L (Пакет 15/1)

75,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ
2-3d.gif

OUZO MAGIA 0.2 L VOL:% 40 (1/2 PAKET)

95,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ
2-3d.gif

OUZO PLUMARI 0.2L VOL:%40

160,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Бистра Вода Дооел Ув-Из Скопје Улица Бутелска бр.21 Скопје
Даночен Број. МК4038017512325
НЛБ Тутунска 210072114810124 | Халк Банка 270072114810131
Лиценца бр.11-1205/2 рег.бр 16609 | Лиценца бр.11-1102/2 рег.бр.19600

© 2022 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea
Ние користиме колачиња (cookies)
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.