fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
No image set

Ketel One Vodka 0.7 l

Во залиха:
1.570,00 ден

Опис на производот

KETEL ONE VODKA 0.7 L
Цената е со вклучен ДДВ.


ПДФПечатиEmail

Вотка од внимателно одбрана пченица во комбинација со современи, но и традиционални техники на дестилирање. Совршениот спој од цитрусни и медови вкусови. Долг и интензивен завршеток со меки тонови.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
© 2021 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea