fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Katerina Velika Premium Rakija Magnet Box 43% 0.7 lit

Во залиха:
2.270,00 ден

Опис на производот

Katerina Velika Premium Rakija Magnet Box 43% 0.7 lit
Цената е со вклучен ДДВ.


ПДФПечатиEmail
Инспирирана од долгото владеење на руската царица Екатерина Велика, приказната за оваа ракија започна кога истоимена млада жена решава да создаде врвен алкохолен пијалок кој оддава почит на богатата историја на ракијата. Како член на втората генерација на семејство кое има сопствен бизнис со ракија, во нејзините гени била љубовта кон правењето висококвалитетна ракија, а успехот на Катерина Велика е неизбежен. Со комбинирање на вештините на искусниот тим за производство и нејзиното широко познавање на трендовите во индустријата, научени од нејзиниот дом во срцето на Австрија, успева да создадеме прекрасна ракија која е рачно изработена со љубов во Македонија.

Коментари

Нема коментари за овој производ.

Бистра Вода Дооел Ув-Из Скопје Улица Бутелска бр.21 Скопје
Даночен Број. МК4038017512325
НЛБ Тутунска 210072114810124 | Халк Банка 270072114810131
Лиценца бр.11-1205/2 рег.бр 16609 | Лиценца бр.11-1102/2 рег.бр.19600

© 2022 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea
Ние користиме колачиња (cookies)
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.