fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Gordion Amber Oak Cask Aged Brandy 43% 0.7 lit

Во залиха:
1.120,00 ден

Опис на производот

Gordion Amber Oak Cask Aged Brandy 43% 0.7 lit
Цената е со вклучен ДДВ.


ПДФПечатиEmail

„Една нова и возбудлива приказна испишана за оние кои уживаат во малите мигови исполнети со префинетост.

Гордион Амбер е пијалак за луѓе со изграден вкус. Луѓе кои се љубопитни и истражувачи на нови дестинации. Совршен за after work дружба со колегите или вечерно опуштање со пријателите. Може да се пие  со и без храна. Уживај во секоја голтка!“

Коментари

Нема коментари за овој производ.

Бистра Вода Дооел Ув-Из Скопје Улица Бутелска бр.21 Скопје
Даночен Број. МК4038017512325
НЛБ Тутунска 210072114810124 | Халк Банка 270072114810131
Лиценца бр.11-1205/2 рег.бр 16609 | Лиценца бр.11-1102/2 рег.бр.19600

© 2022 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea
Ние користиме колачиња (cookies)
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.