fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Fujimi The 7 Virtues Blended Japanese Whisky 40% 0.7 lit

Нема на залиха
4.740,00 ден

Опис на производот

Fujimi The 7 Virtues Blended Japanese Whisky 40% 0.7 lit
Ова прекрасно јапонско мешано виски e созреано во многу јагленосано дабово буре.Препознатливо по нрговата уникатна етикета со самурај, а името Фуџими на јапонски значи бесмртност. Оваа мешавина создадена од 7 доблести на Самурајот секако изгледа како дел и течноста внатре е исто така со одличен квалитет. Зачинета е и загрева со навестувања на чад до крај. Совршени за студени зимски вечери.
Цената е со вклучен ДДВ.

ПДФПечатиEmail

Коментари

Нема коментари за овој производ.

Бистра Вода Дооел Ув-Из Скопје Улица Бутелска бр.21 Скопје
Даночен Број. МК4038017512325
НЛБ Тутунска 210072114810124 | Халк Банка 270072114810131
Лиценца бр.11-1205/2 рег.бр 16609 | Лиценца бр.11-1102/2 рег.бр.19600

© 2022 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea
Ние користиме колачиња (cookies)
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.