fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
ПДФПечатиEmail

Сите наши текили започнуваат со Есполон Бланко. Неинтересен, Бланко е најчистиот израз на Есполон текила. Создаден во познатите ридови на Лос Алтос, нашата Бланко текила е двојно дестилирана.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
© 2020 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea