fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
No image set

Tanqueray Gin 0.7 l

Во залиха:
1.049,00 ден

Опис на производот

Џин со перфектно балансирани билки како смрека, коријандер…
Класична база за секој џин коктел.
Создаден пред 180 години, а рецептот останува безвременски класичен до денес.
Со раст на категоријата на џин, луѓето се враќаат кон брендовите на кои им веруваат и кои имаат долго искуство.


ПДФПечатиEmail

Коментари

Нема коментари за овој производ.
© 2020 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea