fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

AMARETTO DISARONNO Originale Liqueur 70cl / 28%

Во залиха:
890,00 ден

Опис на производот

Цената е со вклучен ДДВ


ПДФПечатиEmail

Disaronno е амаретто ликер со вкус на бадеми, прво произведен од Доменико Реина на почетокот на 20 век. Лидерот на пазарот  е претставен во својата трговска марка квадратно шише и е познат по целиот свет.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
© 2021 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea