fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Заштитен визир

Deal Score0
Deal Score0
Заштитен визир со флексибилен преден дел

 
Заштитен визир со флексибилен преден дел цена 210 денари парче.
Лесно прилагодив на глава за деца и возрасни,заштита на лице и очи.
За количини 10 и повеќе парчиња цената е 190 денари.
За поголеми количини добијте понуда на
тел-070-233-980
или на маил
Цените се со пресметан ддв од 18%.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart