fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

За нас

Deal Score0
Deal Score0
Почитувани потрошувачи,
 
Компанијата Бистра Вода Дооел Скопје е овластен дистрибутер на компаниите Саманта, Гемак, АВТ, Алтеа ММ, Прилепска Пиварница, Стоби Винарија, ХМ Спиритс,  План Плус, Рес-ком, Дема.
 
Во склоп на компанијата работи нашата интернет продавница за поедноставен и побрз пристап на нашата палета на производи за малопродажба.
БИСТРАВОДА.МК е интернет продавница која има за цел на нај брз начин да ви ги достави до вашиот дом вашите омилени пијалоци. Нашата цел е на полесен начин да дојдете до посакуваниот производ по приципот ДИНГ ДОНГ испорака до вашиот дом. Вашата нарачка може да ја направите тука преку порака на нашата страница на Ф.Б или директно преку нашата интернет продавница www.bistravoda.mk. За градот Скопје испораката е бесплатна за износ над 2000 денари и присигнува од најрано 2 до 24 часа додека за останатите градови испораката е за 48 часа каде што каргото го плаќа купувачот.Плаќањето можете да го направите преку нашата веб продавница со било која платежна картичка или да платите на лице место на испорака.
 
Компанијата Бистра Вода ги задржува сите права за промена на цените и начинот на испорака на производите согласно со предходно известување за нивна промена.
 
Забранета продажба на алкохолни пијалоци и цигари на лица со возраст под 18 години и на енергетски пијалоци на лица со возраст под 14 години.
Согласно со измени во Законот за трговија, објавен во сл.весник (148/13)
 
 

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart