fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

El Miracle Cava Brut Vicente Gandia 0.75 lit

Во залиха:
445,00 ден

Опис на производот

El Miracle Cava Brut Vicente Gandia 0.75 lit
Цената е со вклучен ДДВ


ПДФПечатиEmail

Додека уживате во нашите Cava Brut El Mirаcle

?, за комплетно искуство ви предлагаме неколку спарувања со храна:
Сè што е крцкаво е одлично за со меурчиња
Сирења, посебно овчо и пармезан ?
Паеља ?
Морска храна ?
Овошни салати ???
Со што ги комбинирате вие? ?

Коментари

Нема коментари за овој производ.

Бистра Вода Дооел Ув-Из Скопје Улица Бутелска бр.21 Скопје
Даночен Број. МК4038017512325
НЛБ Тутунска 210072114810124 | Халк Банка 270072114810131
Лиценца бр.11-1205/2 рег.бр 16609 | Лиценца бр.11-1102/2 рег.бр.19600

© 2022 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea
Ние користиме колачиња (cookies)
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.