fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
No image set

Сковин Траминец суво бело вино 0,7 л

Во залиха:
235,00 ден

Опис на производот

Сковин Траминец 0,7 л
Цената е со вклучен ДДВ.


ПДФПечатиEmail

Квалитетно суво бело вино со жолто-зеленкаста боја.Се одликува со комплексен мирис кој преставува буке од овошни ароми како круша,праска и хербални мириси.

Се служи на температура од 8 до 12 С.

Како аперитив со јадења од бело месо и риба ,како и со десерти.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
© 2021 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea