fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
No image set

Сковин Роса Канина суво розе вино 0,7 л

Во залиха:
295,00 ден

Опис на производот

Сковин РосаКанина суво розе вино 0,7 л
Цената е со вклучен ДДВ.


ПДФПечатиEmail

Суво розе вино со кристална бистрина и нежни розеви нијанси.Има дискретни мускатни  ароми и мириси на јагода и роза.Виното е полно избалансирано,хармонично и питко.

Се конзумира добро разладено на 10 С.

Се служи како аперитив или со лесни кремасти десерти како тирамису.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
© 2021 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea