fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Вина


Moet & Chandon Rose Imperial 0.7 lit

5.760,00 ден

Moet & Chandon Rose Imperial 0.7 lit Цената е со вклучен ...

Bitterol Spritz 0.75 lit

680,00 ден

Bitterol Spritz 0.75 lit Цената е со вклучен ДДВ

Lamberti Cuvee 0.75 lit

395,00 ден

Lamberti Cuvee 0.75 lit Цената е со вклучен ДДВ.

Lamberti Prosecco Rose 0.75 lit

630,00 ден

Lamberti Prosecco Rose 0.75 lit Цената е со вклучен ДДВ

Lamberti Prosecco Bianco 0.75 lit

540,00 ден

Lamberti Prosecco Bianco 0.75 lit Цената е со вклучен ДДВ

Charles Heidsieck Brut Reserve 0.7 lit Champagne

4.150,00 ден

Charles Heidsieck Brut Reserve 0.7 lit Champagne Цената е ...

Piper Heidsieck 0.7 lit Champagne

3.190,00 ден

Piper HPiper Heidsieck 0.7 lit Champagne Цената е со ...

Bottega Gold 0.75 lit Prosecco

2.190,00 ден

Bottega Gold 0.75 lit Prosecco Цената е со вклучен ДДВ.

Bottega Rose Gold 0.75 lit Prosecco

2.190,00 ден

Bottega Rose Gold 0.75 lit Proseco Цената е со вклучен ...

El Miracle Cava Brut Vicente Gandia 0.75 lit

445,00 ден

El Miracle Cava Brut Vicente Gandia 0.75 lit Цената е со ...

Fantinel Prosecco Spumante Bianko 0.750 lit

550,00 ден

Fantinel Prosecco Spumante Bianko 0.750 lit Цената е со ...

Moet & Shandon 0.75 l

3.990,00 ден

Moet & Shandon 0.75 l Цената е со вклучен ДДВ.

Сковин Роса Канина суво розе вино 0,7 л

295,00 ден

Сковин РосаКанина суво розе вино 0,7 л Цената е со ...

Сковин Траминец суво бело вино 0,7 л

240,00 ден

Сковин Траминец 0,7 л Цената е со вклучен ДДВ.

Сковин Кале суво црвено вино 0,75 л

300,00 ден

Сковин Кале суво црвено вино 0,75 л Цената е со вклучен ...

Freixenet Cava Carta Nevada Semi Seco 0.75L

580,00 ден

Freixenet Cava Carta Nevada Semi Seco 0.75L Цената е со ...

Mrs & Mr Penlivo Vino 0,75 мл

190,00 ден

Mrs & Mr Penlivo Vino 0,75 мл Цената е со вклучен ДДВ.

Blueberry Wine 4% 75cl

290,00 ден

Blueberry Wine 4% 75cl Цената е со вклучен ДДВ

Moet Chandon Imperial 0.7 ML

3.430,00 ден

Moet Chandon Imperial 0.7 ML Цената е со вклучен ДДВ

Бистра Вода Дооел Ув-Из Скопје Улица Бутелска бр.21 Скопје
Даночен Број. МК4038017512325
НЛБ Тутунска 210072114810124 | Халк Банка 270072114810131
Лиценца бр.11-1205/2 рег.бр 16609 | Лиценца бр.11-1102/2 рег.бр.19600

© 2022 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea
Ние користиме колачиња (cookies)
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.