fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Vecchia romagna classica cl.70

Deal Score0
Deal Score0

Brandy Vecchia Romagna, е дестилација на стари вина со најмалку една година стареење во дабови буриња. Оваа ракија, дури и доаѓа блиску до барање на помлада публика. Мазниот вкус, мирисот на свеж и овошен, жолтеникава боја и сонцето, го прават разноврсна за употреба со “мешавина” со сладолед.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart