fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

SUMMER PASSION SANGRIA

Deal Score0
Deal Score0

СОСТОЈКИ 1/2 oz. Monin Passion fruit пире 4 мл. бело вино ИНСТРУКЦИИ Наполнете чаша со мраз.по ред наведени. Додајте мраз од чашата. Заторете, протресете и истурете назад во чаша за сервирање. Додадете декорација, сламка и сервирајте. Декорирајте со Портокал Лимон Лимета Свежа јагода Монин пешн фрут полпа

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart