fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Сокови


Superior Italian Tonic 0.2 lit

68,00 ден

Superior Italian Tonic 0.2 lit Цената е со вклучен ДДВ

Premium Soda Water 0.2 lit

28,00 ден

Premium Soda Water 0.2 lit Цената е со вклучен ДДВ

Cedevita Limon 0.19 gr

20,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Cedevita Portokal 0.19 gr

20,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Cedevita Limeta 19 gr

20,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Бистра Вода Дооел Ув-Из Скопје Улица Бутелска бр.21 Скопје
Даночен Број. МК4038017512325
НЛБ Тутунска 210072114810124 | Халк Банка 270072114810131
Лиценца бр.11-1205/2 рег.бр 16609 | Лиценца бр.11-1102/2 рег.бр.19600

© 2022 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea
Ние користиме колачиња (cookies)
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.