fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Сирупи


Monin Roasted Hazelnut Syrup 0.7 l

580,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Monin Watermelon Syrup 0.7 l

580,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Monin Strawberry Syrup 0.7 l

580,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Monin - Elderflower Syrup(Bozel) 0.7 l

580,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

MONIN Mojito Mint syrup 0.7 l

580,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Passion Fruit Purée 1 l

920,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

MONIN Grenadine syrup 0.7 l (kalinka)

540,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Monin Blue Curacao Syrup 0.7 l

580,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Monin Pire Malina 1l

920,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

MONIN PIRE PRASKA 1L

920,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

MONIN PIRE CRESA 1L

920,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

MONIN PIRE JAGODA 1 L

920,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Бистра Вода Дооел Ув-Из Скопје Улица Бутелска бр.21 Скопје
Даночен Број. МК4038017512325
НЛБ Тутунска 210072114810124 | Халк Банка 270072114810131
Лиценца бр.11-1205/2 рег.бр 16609 | Лиценца бр.11-1102/2 рег.бр.19600

© 2021 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea
Ние користиме колачиња (cookies)
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.