fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

SKYY PASSION FRUIT VODKA 70cl / 37.5%

Во залиха:
600,00 ден


ПДФПечатиEmail
Skyy Infusions Passion овошје е комбинација на одлични Quadruple-дестилирана и тројно филтрирана американска вотка со природен вкус на егзотични пасивни плодови

Коментари

Нема коментари за овој производ.

Изберете валута

© 2021 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea