fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Zestoka Zemunska Slivova Rakija 0.7 lit

840,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Нема на залиха

Состав: aлкохолен дестилат од сливи.
Алкохол: 40%.
Енергетска вредност: 100 ml = 920 kj/220 kcal.
Зафатнина(во литри): 0,7Л.
Амбалажа: стакло без кутија.
Произведува: Ас-Груп Брус.
Земја на потекло: Србија.

Zestoka Zemunska Slivova Rakija 0.7 lit

Ракија Жестока Земунска Сливова 5 години одлежана 0,7L

Ракијата, Жестока Земунска Сливова е направена од висококвалитетни сорти на слива. Одлежана е 5 години.

Состав: aлкохолен дестилат од сливи.

Алкохол: 40%.

Енергетска вредност: 100 ml = 920 kj/220 kcal.

Зафатнина(во литри): 0,7Л.

Амбалажа: стакло без кутија.

Произведува: Ас-Груп Брус.

Земја на потекло: Србија.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zestoka Zemunska Slivova Rakija 0.7 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Zestoka Zemunska Slivova Rakija 0.7 lit
Zestoka Zemunska Slivova Rakija 0.7 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Наш избор
Zestoka Zemunska Dunjevaca Rakija 0,7L
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart